Vegyes tornák              Diósgyöri edzö mérk...      Diósgyöri edzö

Nupi torna2009 ápr.5     Diósgyöri torna 2009 ápr.18

2009 Máj 10 Sárospatak       UTE-Tiszaújváros        Eredmény hírdetés

2008 Dec 6   Tiszaújvárosi Mikulás kupa   3. helyezés

2008 Dec 18   Hadúnánási torna    2.helyezés

2009 Jan 17    Szlovákia          1.helyezés

Egy kevésbé jól sikerült utazás után a gyerekek az eddigi legjobb játékkal vették be Szlovákiát.Nagyon élvezetes mérkőzéseket láttunk!Szinte minden meccset megnyertünk,eggyetlen döntetlen lett.Elhoztuk a vándor kupát,jövöre megint meg probáljuk.A különdíjat a mezőny legjobb játékosa Ivánkó Péter kapta.A másik külondíjat a csapat legjobbja Bandorák Márió kapta.

2009 Jan 31   Diósgyör             6.helyezés

2009 Febr 22   Vásárosnamény            6.helyezés

2009 Márc 1   Sárospataki Mogyi torna    2.helyezés

2009 Márc 29   Diósgyri edzömérközések

2009 Ápril 5   Tiszaújvárosi nupi torna

2009 Ápril 18  Diósgyöri torna            2.helyezés

Regionális tornán vett részt az FC Tiszaújváros  U-9-es csapata Diósgyőrben .12 csapat részvételével két hatos csoportban játszottak a csapatok.
A mieink mindjárt rangadóval kezdtek a DVTK "A" csapata ellen és hatalmas csatában 3-2-re győztek
Ezután egy könnyebb mérkőzés következett Nagybátony ellen 4-0.
Két nehéz mérkőzéssel folytatta a csapat Salgótarján "B" ellen 1-0 a Jászberény ellen 0-0-ra végeztek a gyerekek.
Ez a döntetlen azt jelentette , hogy az utolsó mérkőzésen győzni kellett a gyerekeknek , ami sikerült a Borsod Volán meccset 3-0-ra hozták a mieink.
A döntőben a Jászberény "A" csapata volt az ellenfél és bár sokáig 1-1 volt az állás a végén 4-1-es vereséget szenvedtek a gyerekek , így az ezüst érem jutott a csapatnak.
Egy különdíjat is kapott a csapat , Lovász Martin a torna legjobb kapusa lett.
Az U-9-es csapat tagjai voltak:    Bandorák Márió , Bodolai Dani,  Dócs Fruzsi, Ivánkó Peti, Kanyok Gabi, Lovász Martin, Polonkai Dávid, Polonkai Bence, Tóth Tibi, Vígh Dávid,Oláh Zsombor,Szitka Attila.

2009 Ápril.26 Tiszaújvárosi Nupi torna          09:30

Nagyon szép napsütéses idöben kezdődött a nupi torna,rengeteg gyermek jött el Tiszaújvárosba.Nyolc csapat mérkőzött egymással, szép mérkőzéseket láthattak a kilátogató szülők és hozzátartozók.A vágén nem volt eredmény hírdetés de mindenki tudta magát hova tenni a ranglistán.Gratulálunk minden gyermeknek!Egészségetekre!!!!

2009 Május 10 Sárospataki Mogyi torna

Nagyon jól indúlt a mérközés az UTE-vel 1.0-ra vezettünk, de kiengedtek a fiúk a meccs végére és 3:1-re kikaptunk.De simán  meglehetett volna a mérközést nyerni!Nem volt jobb az ellenfél.

A második mérkőzést  Karcsával játszottuk.Ezen már kezdte összeszedni magát a csapat,és megis nyertük 2:0-ra.De még nem a legjobb formában voltak a fiúk.

A harmadik mérkőzést SUSI-val játszottuk.Már az első percekben vezettünk 2:0-ra de kiegyenlített a susi,majd 3:2 módosítottuk az állást,de megint kiengedtek és kiegyenlített az ellenfél,majd a végén jött egy újabb gól és megnyerte a SUSI 4:3-ra a találkozót.

A negyedik mérkőzést a Zemplén focisuli-val játszottuk,de ezt a játékot már hozták a fiúk 3:1 győztünk.

Bronzérmesek lettek a gyerekeink!Hajrá fiúk!!!!!!